Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1Feyenoord Feyenoord862020277+2070214320
2PSV PSV8611192610+16130159048
3AZ AZ861119188+1090138163
4FC Twente FC Twente852117168+870183585
5Ajax Ajax8431152210+12170193740
6FC Groningen FC Groningen8422142014+680147169
7Fortuna Sittard Fortuna Sittard8422141415-1111111909
8Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles8251111917+27097795
9Excelsior Excelsior8323111614+2110109024
10sc Heerenveen sc Heerenveen823391111090184706
11NEC NEC823391314-113065348
12SC Cambuur SC Cambuur822481119-814082761
13FC Utrecht FC Utrecht822481425-11170152335
14Sparta R'dam Sparta R'dam813461320-711060455
15Telstar Telstar81346714-7121102191
16PEC Zwolle PEC Zwolle81164621-15121125417
17ADO Den Haag ADO Den Haag80353919-10131150725
18Willem II Willem II80262723-1680114059