Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1Feyenoord Feyenoord9720233110+21110219783
2AZ AZ9621202010+10110152904
3PSV PSV9612192712+15131173613
4Ajax Ajax9531182712+15190193740
5FC Twente FC Twente9522171710+770212085
6Fortuna Sittard Fortuna Sittard9432151617-1131124559
7FC Groningen FC Groningen9423142219+390147169
8sc Heerenveen sc Heerenveen9333121511+490207774
9Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles9252112021-170111685
10Excelsior Excelsior9324111618-2120132092
11FC Utrecht FC Utrecht9324111626-10190180835
12NEC NEC9243101516-113077998
13Sparta R'dam Sparta R'dam923491622-615070896
14SC Cambuur SC Cambuur923491321-815197502
15PEC Zwolle PEC Zwolle921671022-12121139307
16Telstar Telstar913561018-8131107654
17ADO Den Haag ADO Den Haag913561120-9161165290
18Willem II Willem II90272926-17120124500