Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1PSV PSV221831577315+58320572301
2Ajax Ajax221723537719+58190801021
3Feyenoord Feyenoord221336424728+19195676447
4AZ AZ221246404626+20350367682
5Vitesse Vitesse22967333731+6395358849
6FC Utrecht FC Utrecht22958323633+3346395185
7Heracles Almelo Heracles Almelo2210210324042-2442306899
8VVV-Venlo VVV-Venlo22859292939-10342293516
9FC Groningen FC Groningen228311272732-5372408985
10ADO Den Haag ADO Den Haag22769273142-11441305528
11Fortuna Sittard Fortuna Sittard227510263648-12402277414
12Willem II Willem II227411253341-8403342885
13PEC Zwolle PEC Zwolle227411252736-9422320877
14Excelsior Excelsior227411253254-22324228839
15sc Heerenveen sc Heerenveen22598244550-5344413260
16FC Emmen FC Emmen226610242849-21390298469
17De Graafschap De Graafschap225314182251-29333336258
18NAC Breda NAC Breda224414162252-30342419029