Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1PSV PSV16150145577+50210418873
2Ajax Ajax16141143577+50150559842
3Feyenoord Feyenoord161123353318+15144536587
4FC Utrecht FC Utrecht16844282920+9244294106
5AZ AZ16745252923+6250252888
6Vitesse Vitesse16745252519+6255278869
7Heracles Almelo Heracles Almelo16727233035-5332241945
8sc Heerenveen sc Heerenveen16556203435-1262266487
9VVV-Venlo VVV-Venlo16556201924-5242196278
10Fortuna Sittard Fortuna Sittard16547192930-1260195257
11ADO Den Haag ADO Den Haag16547192132-11370230931
12FC Emmen FC Emmen16457171934-15340248893
13Willem II Willem II16448162434-10323269975
14Excelsior Excelsior16448162342-19254190097
15PEC Zwolle PEC Zwolle16439151728-11300244026
16FC Groningen FC Groningen164210141828-10252301269
17NAC Breda NAC Breda163310121736-19271284071
18De Graafschap De Graafschap163211111241-29263241988