Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1PSV PSV191612495122+29301466114
2Ajax Ajax191423445617+39320699502
3AZ AZ191234393520+15312285885
4PEC Zwolle PEC Zwolle191063362721+6340317700
5Feyenoord Feyenoord18954323718+19192588812
6FC Utrecht FC Utrecht18855292829-1312330528
7Vitesse Vitesse19775283223+9330353842
8ADO Den Haag ADO Den Haag19838272629-3254252236
9sc Heerenveen sc Heerenveen19667242631-5301319551
10Excelsior Excelsior19739242429-5382209364
11VVV-Venlo VVV-Venlo19586232327-4241227237
12Heracles Almelo Heracles Almelo19649222739-12281257755
13FC Groningen FC Groningen195682131310313303515
14Willem II Willem II194510172841-13320334522
15FC Twente FC Twente194411162534-9401406737
16NAC Breda NAC Breda194411162036-16411336489
17Roda JC Roda JC193313121841-23214320321
18Sparta R'dam Sparta R'dam192512111541-26312261534