Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1Ajax Ajax201523476119+42260711650
2AZ AZ201424444215+27262275139
3Feyenoord Feyenoord201073373830+8280587744
4Willem II Willem II201145373023+7350329719
5PSV PSV201064364425+19334503102
6Vitesse Vitesse201046343626+10352282602
7FC Utrecht FC Utrecht201037334028+12283402812
8FC Groningen FC Groningen20857292319+4314373243
9sc Heerenveen sc Heerenveen20776283127+4200381817
10Heracles Almelo Heracles Almelo20758263330+3321293060
11Sparta R'dam Sparta R'dam20668242933-4372295105
12FC Emmen FC Emmen206410222235-13444255854
13FC Twente FC Twente20569212738-11294422709
14Fortuna Sittard Fortuna Sittard205510202546-21382276815
15VVV-Venlo VVV-Venlo206113192046-26342193757
16PEC Zwolle PEC Zwolle205312182845-17332327704
17ADO Den Haag ADO Den Haag204412162141-20383319354
18RKC Waalwijk RKC Waalwijk203215112347-24435230116