Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1Ajax Ajax191522476017+43220689335
2AZ AZ191324414014+26252255501
3Willem II Willem II191135363023+7320316382
4PSV PSV191054354324+19313469502
5Feyenoord Feyenoord19973343528+7280577058
6Vitesse Vitesse191036333525+10332269337
7FC Utrecht FC Utrecht19937303628+8283385493
8sc Heerenveen sc Heerenveen19775283025+5190362179
9Heracles Almelo Heracles Almelo19757263127+4311282374
10FC Groningen FC Groningen19757262118+3294350928
11Sparta R'dam Sparta R'dam19658232832-4362285284
12FC Emmen FC Emmen196310212134-13424242589
13FC Twente FC Twente19559202637-11274389109
14Fortuna Sittard Fortuna Sittard195410192445-21362266994
15PEC Zwolle PEC Zwolle195212172845-17311314367
16ADO Den Haag ADO Den Haag194411162137-16353302035
17VVV-Venlo VVV-Venlo195113161845-27312187654
18RKC Waalwijk RKC Waalwijk193214112245-23405224013