Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1PSV PSV171412434720+27281421103
2Ajax Ajax161123354915+34280577261
3AZ AZ161123353016+14261235416
4PEC Zwolle PEC Zwolle17962332617+9300293473
5FC Utrecht FC Utrecht15834272524+1271276443
6Feyenoord Feyenoord15753262515+10161484886
7Vitesse Vitesse16664242920+9280295421
8sc Heerenveen sc Heerenveen17656232427-3290269815
9ADO Den Haag ADO Den Haag17728232128-7254230121
10Heracles Almelo Heracles Almelo16637212433-9231222157
11VVV-Venlo VVV-Venlo17476191925-6191208701
12FC Groningen FC Groningen16457172628-2303269930
13Excelsior Excelsior16529171927-8342190963
14Willem II Willem II17449162637-11280270441
15FC Twente FC Twente174211142433-9341389893
16NAC Breda NAC Breda173410131734-17381285239
17Sparta R'dam Sparta R'dam15258111326-13212213829
18Roda JC Roda JC173212111635-19194267846