Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1PSV PSV880024303+27120193035
2Ajax Ajax861119214+1790284974
3Feyenoord Feyenoord8521171710+763242212
4Heracles Almelo Heracles Almelo8512161918+1200135386
5Vitesse Vitesse833212149+5133150133
6AZ AZ8332121713+4140146350
7VVV-Venlo VVV-Venlo83231189-110097036
8ADO Den Haag ADO Den Haag8323111318-522093954
9sc Heerenveen sc Heerenveen8242102018+2121106175
10PEC Zwolle PEC Zwolle831410911-2160111947
11Willem II Willem II823391516-1212119263
12FC Utrecht FC Utrecht82339811-393169404
13Excelsior Excelsior823391115-4142104987
14FC Emmen FC Emmen822481018-8150124150
15Fortuna Sittard Fortuna Sittard814371418-413082181
16De Graafschap De Graafschap82157617-1113298309
17FC Groningen FC Groningen81164415-11142154589
18NAC Breda NAC Breda81073821-13151157427