Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1Ajax Ajax221723536519+46280817996
2AZ AZ221525474617+29272317151
3Feyenoord Feyenoord221273434533+12320648650
4PSV PSV231265425026+24354604227
5Willem II Willem II231256413227+5370391943
6Vitesse Vitesse231157384029+11402326986
7FC Utrecht FC Utrecht221057354230+12283423184
8FC Groningen FC Groningen231058352621+5354414114
9Heracles Almelo Heracles Almelo238510293532+3391323306
10sc Heerenveen sc Heerenveen23788293534+1230420701
11Sparta R'dam Sparta R'dam237610273439-5433339631
12FC Twente FC Twente237610273140-9384484618
13FC Emmen FC Emmen237511262438-14484319103
14Fortuna Sittard Fortuna Sittard236611242749-22444303277
15VVV-Venlo VVV-Venlo237313242348-25372223016
16PEC Zwolle PEC Zwolle236413223249-17402359627
17ADO Den Haag ADO Den Haag234514172348-25413353194
18RKC Waalwijk RKC Waalwijk233317122354-31485303376