Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1PSV PSV242022626225+37342600805
2Ajax Ajax241833576621+45390853333
3AZ AZ241554504623+23352368293
4Feyenoord Feyenoord241266424624+22274767882
5FC Utrecht FC Utrecht241185413834+4373422995
6PEC Zwolle PEC Zwolle2411673932320401407086
7Vitesse Vitesse241077374028+12400425826
8ADO Den Haag ADO Den Haag241059353134-3324348855
9sc Heerenveen sc Heerenveen24888323438-4371424831
10VVV-Venlo VVV-Venlo247107312631-5331285827
11Excelsior Excelsior248511292935-6453275995
12Heracles Almelo Heracles Almelo247611273350-17352360175
13FC Groningen FC Groningen245910243540-5403396563
14Willem II Willem II245514203247-15430388003
15NAC Breda NAC Breda245514202844-16512446357
16FC Twente FC Twente244515172744-17482555970
17Roda JC Roda JC244515172653-27264390179
18Sparta R'dam Sparta R'dam243615151947-28372342677