Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1Feyenoord Feyenoord191261424316+27270456500
2AZ AZ191243404024+16291273055
3PSV PSV191225384723+24191453099
4Ajax Ajax191072375121+30281463468
5FC Twente FC Twente191063363112+19251482368
6Sparta R'dam Sparta R'dam19964333017+13221241545
7FC Utrecht FC Utrecht19865303231+1300297778
8sc Heerenveen sc Heerenveen19766272021-1271328697
9NEC NEC194114232421+3272223502
10RKC Waalwijk RKC Waalwijk18576222830-2332168806
11Fortuna Sittard Fortuna Sittard19649222533-8383262792
12Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles18477192632-6252222455
13Vitesse Vitesse19478192335-12312259172
14Excelsior Excelsior196112192043-23280218791
15FC Volendam FC Volendam194411162245-23261172949
16FC Emmen FC Emmen193610151534-19231243700
17SC Cambuur SC Cambuur193313121130-19243218289
18FC Groningen FC Groningen193313122040-20311329282