Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1Ajax Ajax972023296+23120298826
2PSV PSV972023266+20150224990
3AZ AZ962120194+15111116100
4Vitesse Vitesse9621201813+5162137494
5Sparta R'dam Sparta R'dam9432151816+2161123098
6FC Utrecht FC Utrecht9423141713+4142176732
7Heracles Almelo Heracles Almelo9423141314-1140109018
8sc Heerenveen sc Heerenveen934213129+3100159931
9Feyenoord Feyenoord9342131817+1110235295
10Willem II Willem II9414131114-3160117704
11FC Twente FC Twente9333121718-1142193389
12FC Groningen FC Groningen9315101012-2153176584
13VVV-Venlo VVV-Venlo930691020-10161110611
14PEC Zwolle PEC Zwolle921671321-8110125271
15FC Emmen FC Emmen921671119-8251135455
16ADO Den Haag ADO Den Haag920761018-8161145589
17Fortuna Sittard Fortuna Sittard913561223-11151138417
18RKC Waalwijk RKC Waalwijk90181829-2120194608