Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1PSV PSV980124298+21111213999
2Ajax Ajax961219237+16180310053
3Vitesse Vitesse953118208+12150159022
4PEC Zwolle PEC Zwolle9531181510+5210184918
5Feyenoord Feyenoord9513161710+7131302231
6AZ AZ9513161412+2140141564
7sc Heerenveen sc Heerenveen9423141318-5160124641
8ADO Den Haag ADO Den Haag941413911-2142101425
9FC Utrecht FC Utrecht9414131318-5141156766
10VVV-Venlo VVV-Venlo9333121213-113193321
11Excelsior Excelsior9324111013-319166837
12FC Twente FC Twente9306912120171201163
13FC Groningen FC Groningen923491215-3182188178
14Heracles Almelo Heracles Almelo923491217-5151145285
15Willem II Willem II930691019-9150170837
16NAC Breda NAC Breda92167917-8230178371
17Sparta R'dam Sparta R'dam91356616-10141129442
18Roda JC Roda JC92076820-12130143521