Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1Ajax Ajax3125247710728+793021088787
2PSV PSV312452779224+68420830318
3Feyenoord Feyenoord311858596738+29317935013
4AZ AZ311579525938+21460527011
5Heracles Almelo Heracles Almelo3115313485558-3604413964
6Vitesse Vitesse3112118475945+14518494783
7FC Utrecht FC Utrecht3113810475445+9446523656
8Willem II Willem II3113513445460-6484479485
9FC Groningen FC Groningen3112613423437-3543573963
10sc Heerenveen sc Heerenveen3191012375967-8434555734
11VVV-Venlo VVV-Venlo3110714374056-16443379914
12ADO Den Haag ADO Den Haag319913364760-13551446989
13PEC Zwolle PEC Zwolle3110516353951-12543494521
14Fortuna Sittard Fortuna Sittard319715344871-23566418879
15FC Emmen FC Emmen318815323769-32581417168
16Excelsior Excelsior317618273670-34444359071
17De Graafschap De Graafschap317519263565-30484478453
18NAC Breda NAC Breda315719222868-40434564835