Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1PSV PSV322633818436+48413831350
2Ajax Ajax322345738432+525431129223
3AZ AZ322156686635+31443505762
4Feyenoord Feyenoord321868607036+343941024015
5FC Utrecht FC Utrecht3213118505551+4533613702
6sc Heerenveen sc Heerenveen32121010464647-1461591294
7Vitesse Vitesse3212911455645+11480555278
8PEC Zwolle PEC Zwolle3212812444247-5541525541
9ADO Den Haag ADO Den Haag3212713433948-9445496045
10Excelsior Excelsior3211714404050-10603376047
11Heracles Almelo Heracles Almelo3210814384360-17433487833
12FC Groningen FC Groningen3271312344650-4533562353
13VVV-Venlo VVV-Venlo3271312343449-15472398717
14Willem II Willem II329617334761-14552511401
15NAC Breda NAC Breda328618303756-19662601181
16Roda JC Roda JC327619273665-29404513949
17Sparta R'dam Sparta R'dam327619273167-36483441633
18FC Twente FC Twente325819233657-21642710004