Stand in de eredivisie

Deze pagina toont alle clubs in de eredivisie. Standaard is de stand in het kampioenschap zichtbaar maar ook kan worden gesorteerd op aantallen kaarten, voor- en tegen doelpunten of toeschouwers. Thuis- of uitwedstrijden kunnen worden uitgefilterd en ook kan de periode worden beperkt. Geef je mening.

Club W WW GW VW P DV DT DS GK RK Toes
1Ajax Ajax161321415214+38170564931
2AZ AZ16122238388+30181213026
3PSV PSV16943313719+18263381818
4Willem II Willem II16925292521+4270269232
5Feyenoord Feyenoord16673252725+2220462330
6Heracles Almelo Heracles Almelo15735242922+7240233640
7sc Heerenveen sc Heerenveen15663242418+6150272460
8Vitesse Vitesse16736242624+2272221145
9FC Utrecht FC Utrecht15726232822+6192322347
10FC Groningen FC Groningen15636211816+2223274502
11Sparta R'dam Sparta R'dam15546192428-4262203748
12FC Twente FC Twente16547192631-5233330955
13FC Emmen FC Emmen16439151832-14363206132
14Fortuna Sittard Fortuna Sittard16439152040-20292236778
15VVV-Venlo VVV-Venlo165011151639-23292160280
16PEC Zwolle PEC Zwolle164111132237-15231261404
17ADO Den Haag ADO Den Haag163310121730-13311224577
18RKC Waalwijk RKC Waalwijk15221181637-21353192861